HP 89A Black Toner in Dubai
The HP 89A Black Toner Cartridge in Dubai provides strong reliability, consistent print quality, and smooth printing performance for office environments needing professional black output. You can search product by its other name such as HP 89A, HP 89A toner Dubai, HP 89A Black toner in Dubai.
HP 89A Black toner cartridge in Dubai
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF289A |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 14.25 x 4.02 x 7.80 in |
| Product Weight | 1.12 kg |
| Page Yield | 5000 pages |
| Product Quantity | 1 |






There are no reviews yet.