HP 87A Black Toner in Dubai
HP 87A Black Toner Cartridge in Dubai produces sharp, high-quality black prints with crisp text. You can search product by its other name such as HP 87A, HP 87A toner Dubai, HP 87A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF287A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 362 x 102 x 227 mm |
| Product Weight | 1.3 kg |
| Page Yield | 8550 pages |
| Product Quantity | 1 |









