HP 85A Black Toner in Dubai
The HP 85A Black Toner Cartridge in Dubai ensures high-quality black prints for businesses and home offices in Dubai. You can search product by its other name such as HP 85A, HP 85A toner Dubai, HP 85A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE285A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 375 x 113 x 125 mm |
| Product Weight | 0.83 kg |
| Page Yield | 1600 pages |
| Product Quantity | 1 |









