HP 78A Black Toner in Dubai
The HP 78A Black Toner Cartridge is another consumable product designed for use in HP LaserJet printers. You can search product by its other name such as HP 78A, HP 78A toner Dubai, HP 78A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE278A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 375 x 113 x 125 mm |
| Product Weight | 0.79 kg |
| Page Yield | 2100 pages |
| Product Quantity | 1 |









