HP 652A Black Toner in Dubai – CF320A
HP 652A Black LaserJet Toner Cartridge in Dubai is designed to work with HP printer for high quality, reliable results every print. You can search product by its other name such as HP 652A, HP 652A toner Dubai, HP 652A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF320A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 390 x 164 x 206 mm |
| Product Weight | 1.74 kg |
| Page Yield | 11500 pages |
| Product Quantity | 1 |









