HP 645A Magenta Toner in Dubai
HP 645A Magenta Toner Cartridge produces vibrant, high-quality prints with consistent yellow tones. You can search product by its other name such as HP 645A, HP 645A toner Dubai, HP 645A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | C9733A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 500 x 160 x 265 mm |
| Product Weight | 2.9 kg |
| Page Yield | 12000 pages |
| Product Quantity | 1 |









