HP 643A Cyan Toner in Dubai
HP 643A Cyan Toner Cartridge in Dubai comes with premium quality & long-term stability, improving your printing work. You can search product by its other name such as HP 643A, HP 643A toner Dubai, HP 643A Cyan toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q5951A |
| Colour | Cyan |
| Product Dimensions | 344 x 109 x 205 mm |
| Product Weight | 1 kg |
| Page Yield | 2300 pages |
| Product Quantity | 1 |








