HP 641A Cyan Toner Cartridge in Dubai – C9721A
HP 641A cyan LaserJet Toner Cartridge is an exclusive quality product designed for good printing efficiency and long-term performance. You can search product by its other name such as HP 641A, HP 641A toner Dubai, HP 641A Cyan toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | C9721A |
| Colour | Cyan |
| Product Dimensions | 344 x 109 x 205 mm |
| Product Weight | 1 kg |
| Page Yield | 2300 pages |
| Product Quantity | 1 |








