HP 56A Black Toner in Dubai
HP 15A Black Toner Cartridge in Dubai is provides professional-quality results for documents, reports. You can search product by its other name such as HP 56A, HP 56A toner Dubai, HP 56A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF256A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 507 x 222 x 160 mm |
| Product Weight | 1.09 kg |
| Page Yield | 7400 pages |
| Product Quantity | 1 |









