HP 508A Cyan Toner in Dubai
HP 650A Cyan LaserJet Toner Cartridge use is ideal for professional printing, and it ensures that each page is printed. You can search product by its other name such as HP 508A, HP 508A toner Dubai, HP 508A Cyan toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF361A |
| Colour | Cyan ![]() |
| Product Dimensions | 395 x 147 x 161 mm |
| Product Weight | 1.18 kg |
| Page Yield | 5000 pages |
| Product Quantity | 1 |









