HP 502A Magenta Toner in Dubai – Q6513A
HP 502A Magenta LaserJet Toner Cartridge in Dubai Designed for fast and reliable printing, it delivers excellent text clarity and precision print. You can search product by its other name such as HP 502A, HP 502A toner Dubai, HP 502A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q6513A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 96 x 111 mm |
| Product Weight | 0.75 kg |
| Page Yield | 1330 pages |
| Product Quantity | 1 |









