HP 45A Black Toner in Dubai
HP 45A Black Toner Cartridge in Dubai ensures flawless printing, Reliable & long-lasting bold, precise text and detailed graphics. You can search product by its other name such as HP 45A, HP 45A toner Dubai, HP 45A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q5945A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 96 x 111 mm |
| Product Weight | 0.75 kg |
| Page Yield | 1330 pages |
| Product Quantity | 1 |









