HP 415A Yellow Toner in Dubai
The HP 415A Yellow Toner in Dubai is a leading and reliable cartridge from HP that provides you high quality prints. You can search product by its other name such as HP 415A, HP 415A toner Dubai, HP 415A Yellow toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | W2032A |
| Colour | Yellow ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 102 x 123 mm |
| Product Weight | 0.93 kg |
| Page Yield | 2100 pages |
| Product Quantity | 1 |









