HP 410A Magenta Toner in Dubai
HP 410A magenta Toner Cartridge in Dubai provides high quality and flawless experience. You can search product by its other name such as HP 410A, HP 410A toner Dubai, HP 410A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF413A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 102 x 123 mm |
| Product Weight | 0.90 kg |
| Page Yield | 2300 pages |
| Product Quantity | 1 |









