HP 35A Black Toner in Dubai
The HP 35A Black Toner in Dubai delivers sharp, professional black prints with crisp text and clear graphics. You can search product by its other name such as HP 35A, HP 35A toner Dubai, HP 35A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CB435A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 375 x 113 x 125 mm |
| Product Weight | 0.8 kg |
| Page Yield | 2000 pages |
| Product Quantity | 1 |









