HP 305A Magenta Toner in Dubai
HP 304A Magenta Toner Cartridge (CE413A) is a high quality cartridge that is compatible with your HP LaserJet printer. You can search product by its other name such as HP 305A, HP 305A toner Dubai, HP 305A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE413A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 385 x 109 x 125 mm |
| Product Weight | 0.9 kg |
| Page Yield | 2600 pages |
| Product Quantity | 1 |









