HP 130A Black Toner Dubai
The HP 130A Black Toner Cartridge is available in Dubai and a high quality product specially designed for business printing. You can search product by its other name such as HP 130A, HP 130A toner Dubai, HP 130A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF350A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 83 x 86 mm |
| Product Weight | 0.5 kg |
| Page Yield | 1300 pages |
| Product Quantity | 1 |









