HP 128A Magenta Toner in Dubai
The HP 128A Magenta LaserJet Toner Cartridge (CE323A) is a high quality cartridge available in Dubai who use HP LaserJet printers. You can search product by its other name such as HP 128A, HP 128A toner Dubai, HP 128A Magenta toner in Dubai.
HP 128A Magenta Supplier in Dubai
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE323A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 365 x 100 x 110 mm |
| Product Weight | 0.80 kg |
| Page Yield | 1300 pages |
| Product Quantity | 1 |









