HP 128A Cyan Toner in Dubai
Buy original HP 128A Cyan LaserJet Toner Cartridge in Dubai, UAE. Sharp cyan color, consistent output & same-day UAE delivery. You can search product by its other name such as HP 128A, HP 128A toner Dubai, HP 128A Cyan toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE321A |
| Colour | Cyan ![]() |
| Product Dimensions | 365 x 100 x 110 mm |
| Product Weight | 0.80 kg |
| Page Yield | 1300 pages |
| Product Quantity | 1 |









