HP 122A Yellow Toner in Dubai
HP 122A Yellow Toner Cartridge in Dubai is known for its high quality and reliability, which is essential for business users. You can search product by its other name such as HP 122A, HP 122A toner Dubai, HP 122A Yellow toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q3962A |
| Colour | Yellow |
| Product Dimensions | 344 x 109 x 205 mm |
| Product Weight | 1 kg |
| Page Yield | 2200 pages |
| Product Quantity | 1 |








