HP 122A Cyan Toner in Dubai
HP 122A Cyan Toner in Dubai provides excellent print quality and helps in using it with high print output & low wastage. You can search product by its other name such as HP 122A, HP 122A toner Dubai, HP 122A Cyan toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q3961A |
| Colour | Cyan |
| Product Dimensions | 344 x 109 x 205 mm |
| Product Weight | 1 kg |
| Page Yield | 2800 pages |
| Product Quantity | 1 |








