HP 150A Black Toner in Dubai
The HP 150A Black Toner Cartridge in Dubai is designed to deliver sharp, premium-quality prints for home and office users. You can search product by its other name such as HP 150A, HP 150A toner Dubai, HP 150A Black toner in Dubai.
HP 150A Black toner cartridge in Dubai
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | W1500A |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 14.76 x 4.25 x 4.92 in |
| Product Weight | 0.81kg |
| Page Yield | 975 pages |
| Product Quantity | 1 |






There are no reviews yet.