HP 136A Black Toner in Dubai
The HP 136A Black Toner Cartridge in Dubai is designed for users who demand consistent print quality and smooth performance. You can search product by its other name such as HP 136A, HP 136A toner Dubai, HP 136A Black toner in Dubai.
HP 136A Black toner cartridge in Dubai
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | W1360A |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 14.33 x 4.29 x 5.35 in |
| Product Weight | 0.74 kg |
| Page Yield | 1150 pages |
| Product Quantity | 1 |






There are no reviews yet.