HP 106A Black Toner in Dubai
The HP 106A Black Toner Cartridge in Dubai delivers sharp, crisp, and professional-quality black prints for everyday business needs. You can search product by its other name such as HP 106A, HP 106A toner Dubai, HP 106A Black toner in Dubai, HP 106A Black toner cartridge in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | W1106A |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 14.29 x 5.39 x 3.86 in |
| Product Weight | 1.3 kg |
| Page Yield | 1000 pages |
| Product Quantity | 1 |






There are no reviews yet.