HP 658A Black Toner in Dubai – W2000A
HP 658A Black LaserJet Toner Cartridge in Dubai specifically designed for use in printers that are capable of high speeds and high quality printing. You can search product by its other name such as HP 658A, HP 658A toner Dubai, HP 658A Black toner in Dubai, HP 658A Black toner cartridge in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | W2000A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 500 x 160 x 265 mm |
| Product Weight | 2.9 kg |
| Page Yield | 12500 pages |
| Product Quantity | 1 |









