HP 646A Yellow Toner in Dubai – CF032A
HP 646A Yellow LaserJet Toner Cartridge in Dubai ensures that your printing always looks great and natural in performance with clear print. You can search product by its other name such as HP 646A, HP 646A toner Dubai, HP 646A Yellow toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF032A |
| Colour | Yellow ![]() |
| Product Dimensions | 500 x 160 x 265 mm |
| Product Weight | 2.9 kg |
| Page Yield | 12500 pages |
| Product Quantity | 1 |









