HP 123A Magenta Toner in Dubai
HP 123A Magenta Toner in Dubai is compatible with HP LaserJet printers and ensures smooth printing. You can search product by its other name such as HP 123A, HP 123A toner Dubai, HP 123A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q3973A |
| Colour | Magenta |
| Product Dimensions | 344 x 109 x 205 mm |
| Product Weight | 1 kg |
| Page Yield | 2300 pages |
| Product Quantity | 1 |








