HP 124A Magenta Toner in Dubai
HP 128A Magenta Toner Cartridge is the perfect choice when you are looking for a high performance HP LaserJet printer cartridge. You can search product by its other name such as HP 124A, HP 124A toner Dubai, HP 124A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q6003A |
| Colour | Magenta |
| Product Dimensions | 344 x 109 x 205 mm |
| Product Weight | 1 kg |
| Page Yield | 2300 pages |
| Product Quantity | 1 |








