HP 658A Cyan Toner in Dubai – W2001A
HP 658A Cyan LaserJet Toner Cartridge in Dubai is fully compatible with HP LaserJet printers, which ensures that it will work correctly with your printer. You can search product by its other name such as HP 658A, HP 658A toner Dubai, HP 658A Cyan toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | W2001A |
| Colour | Cyan |
| Product Dimensions | 500 x 160 x 265 mm |
| Product Weight | 2.9 kg |
| Page Yield | 12500 pages |
| Product Quantity | 1 |








