HP 90A Black Toner in Dubai
HP 90a black toner cartridge delivers high-quality black text and sharp, professional prints for high-demand environments. You can search product by its other name such as HP 90A, HP 90A toner Dubai, HP 90A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE390A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 391 x 193 x 300 mm |
| Product Weight | 2.47 kg |
| Page Yield | 10000 pages |
| Product Quantity | 1 |









