HP 648A Cyan Toner in Dubai – CE261A
HP 648A Cyan Laser Toner Cartridge in Dubai is ideal for everyday printing and special projects designed for consistent, high-quality results. You can search product by its other name such as HP 648A, HP 648A toner Dubai, HP 648A Cyan toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE261A |
| Colour | Cyan ![]() |
| Product Dimensions | 390 x 164 x 214 mm |
| Product Weight | 1.84 kg |
| Page Yield | 11000 pages |
| Product Quantity | 1 |









