HP 504A Magenta Toner in Dubai – CE253A
HP 504A Magenta LaserJet Toner Cartridge in Dubai is a unique feature of this cartridge is that it can be installed and replaced very easily. You can search product by its other name such as HP 504A, HP 504A toner Dubai, HP 504A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE252A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 390 x 164 x 206 mm |
| Product Weight | 1.74 kg |
| Page Yield | 7000 pages |
| Product Quantity | 1 |









