HP 59A Black Toner in Dubai
HP 59A Black Toner in Dubai delivers deep black output, smooth printing, and long-lasting page yield. You can search product by its other name such as HP 59A, HP 59A toner Dubai, HP 59A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF259A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 362 x 102 x 198 mm |
| Product Weight | 1.07 kg |
| Page Yield | 3000 pages |
| Product Quantity | 1 |









