HP 14A Black Toner in Dubai
HP 14A Toner LaserJet Cartridge in Dubai is engineered to deliver professional-quality prints with rich black tones and sharp text. You can search product by its other name such as HP 14A, HP 14A toner Dubai, HP 14A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF214A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 497 x 195 x 330 mm |
| Product Weight | 2.7 kg |
| Page Yield | 10000 pages |
| Product Quantity | 1 |









