HP 64A Black Toner in Dubai
The HP 64A Black LaserJet Toner Cartridge provides black text and crisp graphics for professional looks of documents. You can search product by its other name such as HP 64A, HP 64A toner Dubai, HP 64A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CC364A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 391 x 193 x 300 mm |
| Product Weight | 2.47 kg |
| Page Yield | 10000 pages |
| Product Quantity | 1 |









