HP 645A Black Toner in Dubai
HP 05A Black LaserJet Toner Cartridge offers crisp, professional-quality prints, making it perfect for every print. You can search product by its other name such as HP 645A, HP 645A toner Dubai, HP 645A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | C9730A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 500 x 160 x 265 mm |
| Product Weight | 2.9 kg |
| Page Yield | 13000 pages |
| Product Quantity | 1 |









