HP 53A Black Toner in Dubai – Q7553A
The HP 53A Black LaserJet Toner Cartridge in Dubai produces vibrant, high-quality prints with rich black tones. You can search product by its other name such as HP 53A, HP 53A toner Dubai, HP 53A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | Q7553A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 390 x 117 x 168 mm |
| Product Weight | 1 kg |
| Page Yield | 3000 pages |
| Product Quantity | 1 |









