HP 55A Black Toner in Dubai
HP 55A Black Toner cartridge in Dubai offers high quality for professional printing giving you a clear and bright print. You can search product by its other name such as HP 55A, HP 55A toner Dubai, HP 55A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CE255A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 395 x 160 x 261 mm |
| Product Weight | 1.82 kg |
| Page Yield | 6000 pages |
| Product Quantity | 1 |









