HP 203A Magenta Toner in Dubai
The HP 203A Magenta Toner Cartridge in Dubai is easy to use and helps you enjoy high performance and smoothness. It gives clear and good quality prints. You can search product by its other name such as HP 203A, HP 203A toner Dubai, HP 203A Magenta toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF543A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 96 x 111 mm |
| Product Weight | 0.75 kg |
| Page Yield | 1300 pages |
| Product Quantity | 1 |









