HP 508A Yellow Toner in Dubai
HP 508A Yellow Toner Cartridge in Dubai produces bright, professional-quality prints with vibrant yellow tones. You can search product by its other name such as HP 508A, HP 508A toner Dubai, HP 508A Yellow toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF362A |
| Colour | Yellow ![]() |
| Product Dimensions | 395 x 147 x 161 mm |
| Product Weight | 1.18 kg |
| Page Yield | 5000 pages |
| Product Quantity | 1 |









