HP 83A Black Toner in Dubai
The HP 83A Black Toner Cartridge ensures your prints come to life with vivid yellow color, perfect for a range of printing needs in Dubai. You can search product by its other name such as HP 83A, HP 83A toner Dubai, HP 83A Black toner in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF283A |
| Colour | Black ![]() |
| Product Dimensions | 375 x 113 x 125 mm |
| Product Weight | 0.62 kg |
| Page Yield | 1500 pages |
| Product Quantity | 1 |









