HP 201A Magenta Toner Dubai
The HP 126A Magenta Toner Cartridge is designed for high quality and long-term performance. You can search product by its other name such as HP 201A, HP 201A toner Dubai, HP 201A Magenta toner in Dubai, HP 201A Magenta toner cartridge in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF403A |
| Colour | Magenta ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 96 x 111 mm |
| Product Weight | 0.75 kg |
| Page Yield | 1330 pages |
| Product Quantity | 1 |









