HP 201A Cyan Toner in Dubai
The HP 201A Cyan Toner Cartridge in Dubai is a high quality cartridge that is compatible with HP’s laser jet printers. You can search product by its other name such as HP 201A, HP 201A toner Dubai, HP 201A Cyan toner in Dubai, HP 201A Cyan toner cartridge in Dubai.
| SPECIFICATIONS | |
| Brand | HP |
| Type | Toner |
| Model | CF401A |
| Colour | Cyan ![]() |
| Product Dimensions | 363 x 96 x 111 mm |
| Product Weight | 0.75 kg |
| Page Yield | 1330 pages |
| Product Quantity | 1 |









